ماکسی آلگری، سرمربی ایتالیایی یوونتوس، در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار برابر اتلتیکومادرید حاضر شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 یوونتوس در دیدار فت با دو گل در خانه اتلتیکومادرید مغلوب شد و آلگری معتقد است رقیب اسپانیایی یکی از بهترین تیم های سال های اخیر اروپا بوده است.

آلگری گفت: فردا ما باید در زمینه بازی خوانی موفق عمل کنیم. من هنوز در مورد ترکیب اصلی تیم خود برای بازی فردا شب تصمیم نگرفته ام. ضربات ایستگاهی در چنین دیدارهایی بسیار تعیین کننده هستند و چه کسی می داند، شاید میرالیم پیانیچ همانند دیدار با ناپولی موفق به گلزنی شد. داگلاس کاستا می توانست به این بازی برسد اما متاسفانه امروز دوباره آسیب دید.

اتلتیکومادرید سه بار موفق به فتح لیگ اروپا شده و همچنین به دو فینال لیگ قهرمانان رسیده و یکی از قوی ترین تیم های اروپایی در سال های اخیر بوده است، پس ما فردا شب باید خیلی خوب بازی کنیم و اینگونه نیز خواهد شد. باید تهاجمی بازی کنیم و هواداران نیز کمک رسان ما باشند. اتلتیکومادرید به دنبال گلزنی در خانه ما خواهد بود و ما باید مراقب باشیم.

نمی توان این دیدار را بازی سال دانست زیرا حتی در صورت صعود هم ما راه درازی در پیش داریم. ما ابتدا به ارائه یک عملکرد فوق العاده فکر می کنیم و سپس در مورد ادامه فصل نگران خواهیم بود.

در بازی رفت ما نیمه اول خوب بازی کردیم اما پس از برخورد توپ حریف به دیرک دروازه، حس کردیم خطر از سرمان گذشت. باید در بازی فردا عملکردی فراتر از همیشه ارائه دهیم، درگیر احساسات نشده و در فضای بازی گم نشویم تا هنگام سوت پایان بازی حسرت اتفاقات را نخوریم.

کارنامه موفق رونالدو برابر اتلتیکومادرید؟ حضور کریستیانو رونالدو در زمین برای ما مزیت بزرگی خواهد بود.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.