پپ گواردیولا، سرمربی سیتی، قهرمانی در لیگ قهرمانان را بسیار دشوار توصیف کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

گواردیولا که دو بار روی نیمکت بارسا موفق به فتح این جام شده، مدعی شد نباید از منچسترسیتی در قیاس با بزرگان اروپا انتظار قهرمانی داشت.

گواردیولا گفت: "من در بارسلونا دو بار فاتح لیگ قهرمانان شدم اما در هفت تلاش بعدی خود ناکام ماندم، پس من رئال مادرید نیستم. رئال مادرید حذف شد اما یوونتوس با کریستیانو رونالدو به دنبال قهرمانی در اروپا خواهند بود.

ما برای قهرمانی تلاش می کنیم اما اگر این اتفاق رخ نداد، ضمن عرض تاسف، تضمین می کنم که فصل بعدی دوباره شانس خود را امتحان خواهیم کرد. وقتی گفتم ما یک تیم نوجوان هستیم، منظورم این نبود که نمی خواهیم مبارزه کنیم اما بهترین موفقیت تاریخ باشگاه سیتی رسیدن به نیمه نهایی است که شما آن را با رئال مادرید با 13 قهرمانی و یا بارسلونا، لیورپول یا یوونتوس با شش، هفت، هشت جام مقایسه کنید

اما جوانان سیتی صبر و میل به پیروزی داشته و از تیمی نمی هراسند. ما برای دومین حضور نیمه نهایی لیگ قهرمانان تلاش می کنیم و به همین دلیل است که معتقدم وقتی مردم عدم قهرمانی ما را فاجعه می دانند، این قضاوت منصفانه نیست.

رئال مادرید، اتلتیکو مادرید و PSG حذف شده اند زیرا لیگ قهرمانان فوق العاده سخت است. تیم های بسیار خوبی در وجود دارند، بنابراین زمانی که ما از مراحل گروهی صعود می کنیم من خوشحال می شوم."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.