حضور چهار نماینده انگلیس در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

چهار نماینده فوتبال انگلیس در لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۱۸/۱۹ به مرحله یک چهارم صعود کردند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در پایان مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۱۸/۱۹ نماینده های انگلیس توانستند حریفان خود را شکست دهند تا غول های این فصل انگلیس در مرحله یک چهارم حضور داشته باشند شهر منچستر دو نماینده،لندن یک نماینده و بندر لیورپول هم یک نماینده در این مرحله دارند منچستری ها این روزها شاد هستند چه یونایتدی ها و رقیبشان سیتی ها رقابت نمایندگان این شهر در لیگ قهرمانان هم جذاب خواهد بود.

منچستر یونایتد در مرحله یک هشتم با شکست دو بر صفر در بازی رفت در خانه مقابل پاری سن ژرمن فرانسه شکست خورده بود در بازی برگشت توانست با نتیجه سه بر یک این تیم را شکست دهد و به مرحله یک چهارم برسد.

تاتنهام با اقتدار توانست در دو دیدار رفت و برگشت در مجموع نتیجه دو بازی چهار بر صفر دورتموند آلمان را شکست دهد تا زنبق ها سفید هم خودشان را در مرحله یک چهارم ببینند.

منچسترسیتی هم که با مجموع نتیجه دو دیدار رفت و برگشت توانست ده بر دو دومین نماینده آلمان یعنی شالکه ۰۴ را شکست دهد تا سیتیزن ها هم به مرحله چهارم برسند.

قرمزهای لیورپول هم با شکست دادن بایرن مونیخ دیگر نماینده آلمان با نتیجه مجموع دو دیدار رفت و برگشت سه بر یک باواریایی ها را شکست دهند تا قرمزهای بندر لیورپول هم به جمع سه نماینده دیگر انگلیس در یک چهارم بپیوندد.

نکته جالب توجه شکست نماینده های آلمان در مقابل تیم های انگلیس است که در این مرحله مغلوب این کشور شدند.

گفتنی است روز جمعه ۲۴ اسفند ۹۷ از ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه به وقت ایران مرحله یک چهارم لیگ قهرمان اروپا قرعه کشی خواهد شد تیم های حاضر در این مرحله آژاکس، بارسلونا، پورتو، تاتنهام، لیورپول، منچسترسیتی، منچستریونایتد و یوونتوس هستند که بعد از قرعه کشی حریفان خود را خواهند شناخت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.