نود ارومیه در دیداری فینال‌وار از تیم اروند خرمشهر میزبانی خواهد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم های ته جدولی کارون اروند و نود ارومیه که شرایط نسبتا مشابهی را در جدول رده بندی داشته و هر دو خطر سقوط به دسته‌ی پایین تر را احساس می کنند، در چهارچوب رقابت های هفته ی سی ام لیگ آزادگان به مصاف هم خواهند رفت.

نودی های ارومیه تا بدین جای فصل لیگ دسته اول و پس از برگزاری 26 بازی 24 امتیاز کسب نموده و با قرار داشتن در رده‌ی یکی مانده به آخر جدول، شرایط سختی برای بقاء در لیگ برخوردارند.

ارومیه ای ها که روز پنجشنبه در یکی از بازی های سرنوشت ساز برای ته جدولی های لیگ از خرمشهری ها میزبانی خواهند کرد، در سه دیدار اخیر خود به دو شکست و یک تساوی رسیده اند، در حالی که در 270 دقیقه‌ی گذشته تنها موفق به زدن یک گل شده اند.

در سوی مقابل اما شاگردان هومن افاضلی، سرمربی سابق صبا، نفت تهران و تیم ملی امید قرار دارند. کارون اروند خرمشهر در روزهای اخیر دچار بحران و مشکلات متعددی شده، بازیکنان این تیم به دلیل عمل نکردن باشگاه به تعهدات و وعده های مالی از حضور در تمرینات امتناع نمودند و بنا به گفته‌ی افاضلی، سرمربی کارون، برخی از بازیکنان این تیم دستفروشی می کنند یا راننده‌ی اسنپ شده‌اند!

بحران زده های جنوبی از 26 دیداری که پشت سر گذاشته اند، به 25 امتیاز رسیده اند و آن ها هم همانند ارومیه ای ها، از نامزدهای سقوط به دسته دو به حساب می آیند. کارون اروند خرمشهر در سه دیدار گذشته به سه تساوی در برابر تیم های بالای جدولی گل گهر، شاهین و آلومینیوم دست یافته و همانند نود ارومیه در 270 دقیقه ی اخیر، تنها یک گل به ثمر رسانده است.

در جدول رده بندی لیگ دسته اول، هر دو تیم نود و کارون در انتها قرار داشته و کارون خرمشهر تنها یک امتیاز بیشتر از رقیب ارومیه ای خود دارد؛ بنابراین، جنوبی ها در صورت برد در برابر نود ارومیه در هفته ی سی ام لیگ آزادگان، اختلاف امتیازشان را با نود به چهار امتیاز می رسانند و تا حدود زیادی خیال خود را از بابت بقاء راحت خواهند کرد، هرچند شرایط بحرانی کارون خرمشهر و همچنین امتیاز میزبانی فرصت خوبی را برای شاگردان بیاتلو در نود ارومیه جهت کسب سه امتیاز و فرار از منطقه ی خطر فراهم نموده است و آن ها به سادگی از این فرصت نخواهند گذشت.

دیدار نود ارومیه و کارون اروند خرمشهر روز پنجشنبه 15 فروردین، ساعت 16:30 در ارومیه برگزار خواهد شد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.