پپ گواردیولا: بازی در ورزشگاه کریستال‌پالاس دشوار است

- پپ گواردیولا به تمجید از رقیب پیش روی تیمش پرداخت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پپ گواردیولا در آستانه بازی تیمش در هفته سی‌وچهارم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس در خانه کریستال‌پالاس به تمجید از رقیب پرداخت.

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت: برناردو سیلوا بازیکن شگفت‌انگیزی است. او هنگام بازی کردن در کناره‌ها یک مبارز نشان می‌دهد و در فاز دفاعی هم به ما کمک می‌کند. سیلوا  از نظر تدافعی باهوش و زیرک است. او وقتی توپ را در اختیار داشته باشد، هر کاری از دستش بر می‌آید و می‌داند چه موقع باید در عرض حرکت کند.

وی در مورد تیم کریستال‌پالاس اظهار داشت: بازی کردن در «سلهرست پارک» همیشه دشوار است. رقیب ما با توجه به بازیکنانی که دارد، از نظم خوبی برخوردار است و در نبردهای تن به تن باکیفیت عمل می‌کند. همه چیز مربوط به ورزشگاه نیست و به کیفیت بازیکنان کریستال‌پالاس هم بر می‌گردد. آنها واقعاً منظم هستند.

گواردیولا در ادامه افزود: بازیکنان رقیب خیلی خوب کار کرده‌اند و 11 امتیاز از منطقه خطر فاصله دارند. روی هاجسون هم سرمربی باتجربه‌ای است که در خیلی کشورها کار کرده است و می‌داند که چگونه باید چنین شرایطی را مدیریت کند. کسی فکر نمی‌کرد او فصل گذشته بتواند تیمش را در لیگ نگه دارد، اما موفق به این کار شد و امسال هم در حال انجام همین کار است.

گواردیولا همچنین خاطر نشان کرد: شش بازی از لیگ برتر باقی مانده است و امیدوارم در این مسابقات خوب کار کنیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.