تلاش می‌کنیم حداقل چند مهارت «ازار» را غیرفعال کنیم

یورگن کلوپ تدابیر لازم برای مهار ستاره‌های چلسی را در نظر گرفته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یورگن کلوپ در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل چلسی در هفته سی و چهارم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس از راهکارهای لازم برای توقف ستاره بلژیکی رقیب سخن گفت.

 سرمربی تیم فوتبال لیورپول در این باره گفت: برای مهار ازار، استثنائا در این بازی با 13 بازیکن وارد زمین خواهیم شد و 2  نفر فقط مامور مهار ادن خواهند بود!  بهترین راه برای اینکه مطمئن شوید او نمی‌تواند درخشش همیشگی را داشته باشد، جلوگیری از رسیدن پاس‌هاست. نیاز داریم کمی بهتر از دیگر تیم‌ها نسبت به ازار واکنش نشان دهیم. البته کار آسانی نیست چون وقتی توپ در اختیار اوست، دیگر کاری نمی‌توان انجام داد. تلاش می‌کنید بازی و پاسکاری‌ها را بخوانید اما  نهایتا در مصاف یک به یک، نمی‌توان مقابل او  دفاع کرد. به کمک بقیه تیم نیاز دارید.

او در ادامه افزود: فوتبالیست‌هایی مانند ازار را دوست دارم. وقتی روز روز او باشد، می‌تواند بهترین بازیکن  دنیا باشد. ادن کارنامه شگفت انگیزی داشته که هنوز می‌تواند پربارتر شود. لذت، قدرت، سرعت و در بازی چلسی موج می‌زند اما  درست مثل دیگر بازیکنان خوب، ازار هم قابل مهار شدن است.  تلاش خواهیم کرد حداقل چند مهارت او را از کار بیندازیم. این به ما کمک خواهد کرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.