ستاره اسپانیایی منچستریونایتد به صعود در نوکمپ و حذف بارسا ایمان دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

خوان ماتا که این روزها شایعات انتقال احتمالی او به بارسا شنیده می شود، یونایتد را تیمی با ذهنیت پیروزی و امیدوار به صعود در نوکمپ می داند. ماتا زمانی می توانست پیراهن بارسا را به تن کند اما سال 2011 از والنسیا راهی چلسی شد.

پس از شکست 0-1 یونایتد در بازی رفت؛ حالا بارسا شانس اول صعود است و بازی در نوکمپ نیز برای هیچ تیمی ساده نخواهد بود.

 

خوان ماتا در این رابطه به موندوپورتیوو گفت:« به صعود ایمان داریم و می دانیم که قادر به خلق یک شگفتی در نوکمپ هستیم. ایمان و امید در زندگی و فوتبال یک اصل اساسی است. پس از صحبت های سرمربی(سولسشر) هم قسم شده ایم و با ذهنیت پیروزی به مصاف بارسا خواهیم رفت. چرا نتوانیم بارسا را در خانه اش شکست دهیم؟ چه کسی گفته نمی توانیم در نوکمپ صعود کنیم؟ در همین فصل تجربیات اینچنینی کم نداشته ایم. به خصوص که خاطره بازی با پی اس جی هنوز در ذهن ماست و نشان می دهد که اگر بخواهیم می توانیم جبران کنیم. نتیجه بازی رفت خیلی هم بد نیست و قطعا قابل جبران است.»

ماتا ادامه داد:« به شخصه دو خاطره خوب از بارسا دارم. سال 2012 در نیمه نهایی با چلسی به مصاف بارسا رفتیم و توانستیم این تیم را حذف و راهی فینال شویم(برتری 1-0 بازی رفت و تساوی 2-2 بازی برگشت). در بازی نهایی هم با شکست بایرن عنوان قهرمانی را کسب کردیم.»

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.