سرگی میلینکوویچ ساویچ، هافبک صربستانی و جوان لاتزیو، مورد توجه رئال مادرید قرار گرفته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

با بازگشت زین الدین زیدان به رئال مادرید و نزدیک شدن به فصل نقل و انتقالات تابستانی، اخبار در مورد ترکیب فصل بعد این تیم رو به افزایش است و کالچومرکاتو مدعی شد میلینکوویچ ساویچ یکی از بازیکنانی است که مورد توجه زیزو قرار دارد.

رئال مادرید در تابستان سال قبل نیز به دنبال این هافبک 22 ساله بود و نام میلینکوویچ ساویچ در کنار پل پوگبا برای تقویت خط میانی کهکشانی ها برای فصل بعد مطرح شده است.

دیروز مارکا در گزارشی مدعی شد بازیکنان جوانی چون دنی سبایوس و مارکوس یورنته در تابستان از رئال مادرید جدا خواهند شد و زیدان قصد دارد با خرید حداقل یک هافبک سطح بالا، برای فصل بعد تیمی قدرتمند را روانه مسابقات کند.

لاتزیو تابستان قبل مدعی شد میلینکوویچ ساویچ را به مبلغی کمتر از 120 میلیون یورو نخواهد فروخت و با توجه به ابراز علاقه چند تیم بزرگ از جمله یوونتوس، میلان، منچستر یونایتد، پاری سن ژرمن و اینتر برای خرید هافبک صربستانی، رئال مادرید کار آسانی در مسیر جذب ساویچ نخواهد داشت.

البه به نظر می رسد پل پوگبا اولویت اول زیدان برای تقویت خط میانی باشد اما نمایش درخشان ساویچ در فصول اخیر، نام وی را نیز در فهرست خرید سرمربی فرانسوی رئال مادرید قرار داده است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.