پاترس اورا، مدافع فرانسوی سابق یونایتد، ضمن انتقاد از آلکسیس سانچس، پیش بینی کرد پل پوگبا منچستریونایتد را ترک کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

منچستریونایتد فصلی اسف بار را سپری کرد و در نهایت موفق به کسب هیچ جامی نشد.

فصلی که با ژوزه مورینیو شروع و با اوله گنار سولسشر به اتمام رسید. شاید یکی از ناامیدکننده ترین خریدهای تاریخ یونایتد، الکسیس سانچس باشد که فصل جاری هیچ کمکی برای شیاطین سرخ نبود و آمار گلزنی اش به فاجعه شبیه بود.

همچنین پل پوگبا که جز در مقطعی کوتاه دیگر نتوانست بازیکنی در حد و اندازه های نامش نشان دهد.

پاتریس اورا مدافع فرانسوی سابق منچستریونایتد که به بیان اظهارات صریح معروف است درباره آلکسیس سانچس گفت:« من ترسی ندارم که این را بگویم بعضی از بازیکنان به خاطر پول به تیمی می‌روند. من مشکلی با سانچس ندارم و از همان اول که یونایتد با آن پیشنهاد به سراغ او رفت پیش خودم همین تصور را داشتم. او پیشنهاد منچسترسیتی را داشت و می‌توانست در این تیم که فوتبال بهتری بازی می‌کند، به کار گرفته شود و گواردیولا می‌توانست سطح بازی او را بهتر کند. بنابراین من می‌خواهم بدانم دلیلی که او یونایتد را انتخاب کرد چه بود؟ لطفاً نگویید او از بچگی طرفدار منچستریونایتد بوده است. به همین خاطر قطعاً پیوستن سانچس به یونایتد به خاطر پول بوده است و شاید هم می خواسته شماره ۷ یونایتد را به تن کند و ستاره شود.»

اورا درباره پل پوگبا، هموطن خود نیز گفت:« من فکر می‌کنم پوگبا در تابستان به تیم دیگری برود. او رفتنی است و می‌خواهد در تیم دیگری باشد و برای تیم دیگری بازی کند. او پیشنهادهایی برای تیم‌های دیگر دارد و می‌خواهد جای دیگری بازی کند.»

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.