روزنامه اسپانیایی آ اس مدعی شد زین‌الدین زیدان از مدیران ارشد رئال خواسته فرلان مندی، ستاره لیون را به برنابئو منتقل کنند و عملیات برای شکار مندی از سوی رئال آغاز شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

روزنامه اسپانیایی آ اس با چاپ عکس فرلان مندی، دفاع چپ 23ساله باشگاه لیون در صفحه اول شماره امروز این روزنامه مدعی شد به درخواست زین‌الدین زیدان، مدیران رئال تلاش برای جذب این مدافع باشگاه لیون را آغاز کرده‌اند.

 

آ اس می‌گوید زین‌الدین زیدان معتقد است رگیلون، مدافع رئال از چنان کیفیتی برخوردار نیست که در آینده بتواند در این تیم جایگزین مارسلو شود و به همین خاطر فرلان مندی را به عنوان جایگزین آینده او در نظر گرفته و خواستار خرید او شده است.

 

 

به گزارش آ اس، رئال مادرید گفتگو با فرلان مندی و باشگاه لیون را آغاز کرده. بر اساس این گزارش دو باشگاه در مذاکرات خود تا این لحظه به مشکلی برنخورده‌اند ولی رئالی‌ها می‌دانند که خرید فرلان مندی برایشان ارزان تمام نخواهد شد. گفته می‌شود خرید مندی برای رئال چیزی در حدود 50 میلیون یورو خرج بتراشد.

 

ورود مندی به رئال به معنای مسدود کردن مسیر دسترسی رگیلون به تیم اول خواهد بود. مندی مسلماً به عنوان جایگزین مارسلو به رئال خواهد پیوست تا در زمان مورد نیاز بتواند جای خالی او را به راحتی پر کند. مارسلوی 31ساله امسال یکی از بدترین فصل‌های خود را پشت سر گذاشت ولی زیدان معتقد است که او می‌تواند دوباره به روزهای خوب خود برگردد.

 

آ اس می‌گوید برنامه زیدان این است که فصل آینده هم در پست دفاع چپ از مارسلو به عنوان بازیکن فیکس خود استفاده کند ولی با این تفاوت که حضور فرلان مندی باعث می‌شود مارسلو انگیزه‌ای اضافی برای حفظ جایگاه خود پیدا کند.

 

انتهای پیام/