آلوارو موراتا، مهاجم اسپانیایی اتلتیکومادرید می‌گوید با وجود تصمیم گریزمان برای ترک این باشگاه، اتلتیکو نباید کمک‌های بزرگ او را فراموش کند و باید به تصمیم گریزمان احترام بگذارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهاجم اسپانیایی اتلتیکومادرید، آلوارو موراتا می‌گوید این تیم باید به تصمیم آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی‌اش برای ترک باشگاه احترام بگذارد و نقش مهم او و کمک‌های بزرگش به اتلتیکو را فراموش نکند.

 

گریزمان فرانسوی فصل گذشته هم در شرف ترک اتلتیکو بود ولی در نهایت تصمیم گرفت در این تیم ماندگار شود. گریزمان با اینکه همان زمان قرارداد خود را تا سال 2023 با اتلتیکو تمدید کرد ولی این هفته ناگهان اعلام کرد که قصد دارد بعد از 5 سال بازی در تیم اسپانیایی، اتلتیکو را ترک کند.

 

 

موراتا، مهاجم اسپانیایی اتلتیکو درباره جدایی همبازی فرانسوی‌اش از اتلتیکو گفت:" این تصمیمی است که ما باید به آن احترام بگذاریم. ما باید از گریزمان به خاطر همه کارهایی که برای این باشگاه کرده تشکر کنیم و به تصمیمش احترام بگذاریم".

 

موراتا خود به عنوان بازیکن قرضی از چلسی به اتلتیکو منتقل شده ولی قراردادش به شکلی است که فصل 2019-2020 را در تیم اسپانیایی توپ خواهد زد.

 

موراتا که در کنار گریزمان در خط حمله اتلتیکو بازی می‌کرد در ادامه گفت:" ما دوست داشتیم گریزمان در اتلتیکو می‌ماند ولی او تصمیمش را گرفته. ما در حال تمام کردن فصل هستیم ولی از همین حالا هیجان زیادی برای شروع فصل جدید داریم".

 

مهاجم اسپانیایی اتلتیکو در ادامه گفت:" تغییر همیشه دشوار است. ولی ما در تلاش هستیم تا یک تیم درجه‌یک بسازیم و فصل آینده برای رسیدن به جایگاهی که اتلتیکو استحقاقش را دارد مبارزه کنیم".

انتهای پیام/