مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا پس از 2 هفته سکوتش را شکست و درباره موارد مختلف صحبت کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

همه چیز در فصل جدید برای بارسلونا، مسی و والورده خوب داشت  پیش می رفت تا اینکه مسابقه برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در آنفیلد و مقابل لیورپول با  انگیزه همه چیز را به نوعی برباد داد.

بارسلونا که بازی رفت را با نتیجه سه بر صفر برده بود، با خیلی راحت به آنفیلد رفت اما در یک دیدار دراماتیک با نتیجه 44 بر صفر شکست خورد و از رسیدن به فینال بازماند.

پس از این ناکامی بزرگ انتقادها شروع شدند اگر چه والورده و دیگر بازیکنان بارسا در دو هفته  گذشته در مورد آن شکست تلخ و حذف از لیگ قهرمانان اروپا بارها توضیحاتی را ارائه کردند، اما سکوت لیونل مسی به نوعی شائبه برانگیزه شده  بود و خیلی دنبال این بودند که واکنش نابغه آرژانتینی به این ناکام چه خواهد بود.

بالاخره امروز مسی در نشست خبری قبل از دیدار فینال مقابل والنسیا سکوتش را شکست و درباره باخت به لیورپول گفت:  واقعا اتفاق بسیار بدی برای بارسلونا رخ داد، ما قبل از سفر به لیورپول با توجه به پیروزی 3 بر صفر در دیدار رفت، فکر می کردیم که صعودمان به فینال نهایی شده، اما در زمین بد بازی کردیم. هرگز رختکن بعد از بازی را فراموش نمی کنم که واقعا همه ما حس بدی داشتیم. حالا هم دوست ندارم زیاد در مورد آن مسابقه زیاد صحبت کنم چون فینال دگری در انتظار ماست و باید با قدرت خودمان را برای مسابقه با والنسیا آماده کنیم.

مسی تاکید کرد: دیدار اخیرمان مقابل لیورپول مانند دیدار فصل قبلی‌مان مقابل رم رقم خورد؛ پارسال هم قبل از برگزاری مسابقه برگشت فکر می کردیم که کار را در بازی رفت تمام کرده‌ایم اما چنین نشد و در خانه حریف به سختی شکست خوردیم. مقابل لیورپول در نیمه دوم گویی فقط یک تیم در داخل زمین بود و ما نمایش فاجعه‌باری داشتیم.

مهاجم بارسا در واکنش به انتقادهای شدید ازارنستو والورده، سرمربی بارسال اظهار داشت: صادقانه اعتراف می کنم که والورده در دو فصل  اخیر به عنوان سرمربی عملکرد خوبی در بارسلونا داشته و همان طور که گفتم در دیدار مقابل لیورپول هم ما مقصر بودیم و در زمین بازی خوبی را نمایش نگذاشتیم و می توانستیم بهتر از اینها بازی کنیم.

وی ادامه داد: ما با والورده فقط 2 شکست پرگل  در لیگ قهرمانان اروپا داشته‌ایم و در مابقی موارد تیم با سرمربی خودش عملکرد خوبی داشته است.دوست دارم که والورده در بارسلونا بماند چون دو فصل است که با این مربی دبل کرده ایم  ولی متاسفانه همه موفقیت ها تحت تاثیر حذف از لیگ قهرمانان قرار گرفته است.

مسی درباره شایعه ترک بارسلونا عنوان کرد: هرگز حذف از لیگ قهرمانان باعث نشده که من بخواهم این تیم را ترک کنم.

مهاجم آرژانتینی درباره احتمال حضور گریژمان دربارسا گفت: به این موضوع فکر نمی کنم.

انتهای پیام/