بارسلونا کار خود برای نقل و انتقالات تابستانی را شروع کرده و به زودی باید منتظر اعلام رسمی یکی دو بازیکن باشیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فرانکی دی یونگ ستاره آژاکس، اولین خرید تابستانی بارسا بود که در انتقالات ژانویه صورت گرفت. دی یونگ تا انتهای فصل به تیم هلندی قرض داده شد و قرار است از شروع تمرینات پیش فصل به بارسلونا اضافه شود.

بارسا قصد تقویت خود در سمت چپ دفاعی را نیز دارد و یک بازیکن به عنوان ذخیره ای مطمئن برای جوردی آلبا جذب خواهد شد. دو مهاجم و احتمالا یک دفاع میانی نیز به خدمت گرفته خواهند شد.

یکی از گزینه های بارسا برای تقویت خط حمله، آنتوان گریزمان است و پیش بینی می شود اول جولای، بارسا با پرداخت 120 میلیون یورو رقم فسخ این ستاره فرانسوی، او را از اتلتیکو جذب کند. گزینه دیگر بارسا برای فاز تهاجمی مشخص نیست.

در خط دفاعی نیز بارسا به دنبال جذب ماتایس دی لیخت، کاپیتان 19 ساله آژاکس است و در این راه رقیبی جدی چون پی اس جی را پیش روی خود می بیند. بارسا اگر موفق نشود دی لیخت را به خدمت بگیرد، به سراغ بازیکنی دیگر نخواهد رفت؛ چرا که همین حالا جرارد پیکه، ساموئل اومتیتی، لنگله و تودیبو را در این منطقه در اختیار دارد.

همچنین این احتمال وجود دارد که یاسپر سیله سن و نلسون سمدو بارسا را ترک کنند و در این صورت سران باشگاه باید تصمیم بگیرند که روی اینیاکی پنیا به عنوان ذخیره تراشتگن حساب کنند یا یک گلر جدید به خدمت بگیرند. برای جانشین سمدو نیز موسی واگه مدنظر است اما شاید بارسا اقدام به خرید یک مدافع هافبک راست جدید کند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.