علیرغم اخبار متفاوت، هنوز بارسلونا در مورد جذب آنتوان گریزمان تصمیم نگرفته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حدود یک ماه قبل بود که گریزمان اعلام کرد در پایان فصل از اتلتیکومادرید جدا خواهد شد و تقریبا تمامی رسانه ها از بارسلونا به عنوان تیم بعدی وی نام بردند، اما نشریه اسپورت مدعی شد آبی اناری ها هنوز برای خرید گریزمان به جمع بندی نرسیده اند.

چند روز قبل گیل مارین، یکی از اعضای کادر مدیریتی اتلتیکومادرید فاش کرد از دو ماه قبل انتقال گریزمان به بارسونا قطعی شده اما این مصاحبه در حقیقت تاکتیکی از سوی باشگاه مادریدی برای فشار آورده به بارسلونا برای نهایی کردن قرارداد ستاره فرانسوی و پایان دادن به شایعات بود.

اتلتیکومادرید قصد دارد برای جذب ژائو فلیکس، ستاره جوان و پرتغالی بنفیکا اقدام کند و باید برای این انتقال 120 میلیون یورو پرداخت کند که دقیقا اندازه رقمن انتقال گریزمان به نوکمپ است و اتلتیکومادرید می خواهد با فروش هر چه سریع تر گریزمان، منابع مالی خرید جدید خود را فراهم کند.

ژرژ مندس، مدیر برنامه ژائو فلیکس به اتلتبکومادرید هشدار داده هر چه زودتر قرارداد موکلش را نهایی کنند زیرا منچسترسیتی نیز به شدت خواهان جذب این بازیکن است و ممکن است ژائو فلیکس راهی انگلیس شود.

اما هیچ یک از نزدیکان باشگاه یا گریزمان انتقال وی به نوکمپ را تایید نکرده اند. رختکن و هیئت مدیره بارسا خیلی موافق ورود مهاجم 28 ساله فرانسوی نیست و به همین دلیل جوزپ بارتومئو باید خیلی زود از بین جلب رضایت ستاره های بارسا و یا قرارداد بستن با گریزمان یکی را انتخاب کند که البته هرگز تصمیم آسانی نیست.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.