بعد از برگزاری اولین جلسات تمرینی بارسلونا در فصل جدید، ارنستو والورده سرمربی باتجربه بارسا به آنالیز شرایط فعلی تیمش پرداخته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 او در گفتگو با رسانه های رسمی باشگاه کاتالان از اوضاع تیمش ابراز رضایت کرده و گفته:« ما خیلی خوشحالیم که کارمان را شروع کردیم و چالشهای زیادی پیش رو داریم. می دانیم که چه توقعاتی از تیم برای فتح تمام جامها وجود دارد و از تمام انگیزه های هواداران مطلعیم.»

به گزارش فوتبالی، والورده ادامه داد:« اهداف همیشه همان اهداف همیشگی هستند. پیروزی درتمام بازیها... می خواهیم سعی کنیم تا درتمام تورنمنتها به قهرمانی برسیم و می دانیم که باید چه کنیم تا با سبک فوتبالی خودمان به موفقیت برسیم. امیدواریم که بتوانیم در حد توقعات ظاهر شویم.»

والورده برای اولین بار درمورد خریدهای تابستانی تیمش، یعنی گریزمان، نتو و دی یونگ اظهارنظر کرد و گفت:«ما توقعات خیلی زیادی از سه خریدمان داریم. می دانیم که آنها هیجان زیادی در تیم ایجاد می کنند و امیدواریم که سریعا در جریان دینامیک تیم قرار بگیرند.» او در ادامه یکی یکی درمورد این بازیکنان اظهارنظر کرد. او درمورد دی یونگ گفت:« دی یونگ پارسال در سطح بالایی کار می کرد و امیدواریم که بتواند قبراقی و نشاط را به ترکیب بارسلونا بیاورد. خرید او یک پروژه رو به آینده بود؛ یک بازیکن که سالهای درخشان زیادی را پیش رو دارد. بازیکنی با کیفیت که سبک فوتبالی اش خیلی با بارسا جور است.»

سرمربی بارسا درمورد گریزمان گفت:« گریزمان با دی یونگ متفاوت است و تجربه حضور در لالیگا را دارد. او بازیکنی سرعتی است که سریع به فضاهای خالی می رود و در مقابل دروازه حریفان تعیین کننده است. می دانیم که او چه کارهایی می تواند انجام دهد و توقعات زیادی از گریزمان داریم. او هنوز جوان است ولی درعین حال تجربه زیادی دارد و امیدواریم که از همین ابتدا عملکرد خوبی داشته باشد.»

والورده در بخش پایانی صحبتهایش درمورد نتو صحبت کرد و گفت:« نتو دروازه بان باتجربه ای است که با حضورش، اطمینان را به داخل دروازه می برد. او گزینه مکمل خوبی برای مارک آندره ترشتگن درتیم است.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.