مائوریسو ساری، سرمربی یوونتوس، پس از شکست 3-2 تیمش مقابل تاتنهام، از بازیکنانش خواست تا اشتباهات مبتدیانه کمتری مرتکب شوند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یوونتوس ساعاتی پیش در اولین دیدار با هدایت ساری، مقابل تاتنهام در حالی شکست خورد که دو تیم تا دقایق پایانی با تساوی 2-2 به کارشان ادامه می دادند اما اشتباه آدریان رابیو در میانه زمین، با ضربه تماشایی از وسط زمین هری کین همراه شد و گل سوم تاتنهام به ثمر رسید.

ساری در پایان بازی به خبرنگاران گفت:" بازی دشواری بود؛ بین دو تیم از نظر آمادگی فیزیکی تفاوت وجود داشت. تاتنهام بازیکنانی دارد که برای سال ها یکدیگر را می شناسند و در نیمه اول سریع تر به نظر می رسیدند و این طبیعی بود.  

اگر می خواهیم فوتبال مان را به نمایش بگذارین، باید از جلوتر دفاع کنیم. در نیمه اول، خیلی جلو نبودیم که کار را برای مان دشوار کرد.

در نیمه دوم بهتر پرس کردیم و ما چیزهای خوبی از تیم دیدیم؛ هرچند در از دست دادن توپ، مبتدیانه عمل کردیم. البته فکر می کنم این هم تحت تاثیر آمادگی بدنی مان بود."

رابیو هم که بعد از حرف و حدیث های زیاد، سرانجام از پاری سن ژرمن جدا شد و به یووه پیوست، علی رغم این اشتباه در اولین بازی اش برای بیانکونری، خوش بین است که خیلی زود در این تیم جا بیفتد.

" این اولین بازی بود؛ بنابراین هنوز باید کارهای زیادی انجام بدهیم. از نظر فیزیکی، من باید پیشرفت کنم اما احساس می کنم در اولین بازی خوب بودم. ما درون تیم و در کار با مربی، خیلی خوب یکدیگر را درک می کنیم."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.