اونای امری سرمربی آرسنال همچنان امیدوار است که بتواند لورن کوشیلنی را به ماندن در آرسنال متقاعد کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 چند هفته پیش و هنگام عزیمت آرسنال به تور آمریکا بود که لورن کوشیلنی کاپیتان فرانسوی این باشگاه اعلام کرد که تیم را همراهی نخواهد کرد. اتفاقی که خشم باشگاه را به دنبال داشت. کوشیلنی عنوان داشت که قصد بازگشت به فرانسه را دارد و در روزهای اخیر گفته می شود  که به زودی به رن خواهدپیوست ولی اونای امری سرمربی آرسنال با توجه به جدایی احتمالی شکودران مصطفی در تلاش است تا کوشیلنی را به ماندن متقاعد کند؛ هرچند که اذعان دارد کار ساده ای نخواهد بود.

امری در همین رابطه به خبرنگاران گفت:« او برای ما بازیکن بسیار مهمی است. با کوشیلنی و باشگاه در مورد مسئولیت های خودم، باشگاه و خودش در حال صحبت هستیم. با احترام متقابل، همه چیز برای ما و باشگاه بهتر خواهد شد. اگر اکوشیلنیفصل پیش رو با ما بماند، شرایط برای مان بسیار متفاوت خواهد شد.

البته می دانم که این تصمیم شخصی خود کوشیلنی است و باید به آن احترام گذاشت ولی با او در حال صحبت هستم و قصد داریم بهترین راه حل را پیدا کنیم. با این وجود و تحت هر شرایطی ما به بازیکنی مثل او نیاز داریم. ما باید در فاز دفاعی مستحکم تر باشیم و باید روی بازیکنانی که در حال حاضر داریم، کار کنیم.»

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.