بارسلونا هنوز هم برای جذب نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن امیدوار است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نیمار قصد دارد بعد از 2 فصل نه چندان موفق در پاری سن ژرمن از این تیم در همین تابستان جدا شود و دو تیم بارسلونا و رئال مادرید جدی ترین مشتری های این ستاره 27 ساله برزیلی به شمار می آیند.

اما سایت گل مدعی شد با توجه به خریدهای گرانقیمت سالهای اخیر، جذب نیمار در شرایط فعلی برای بارسلونا ممکن نیست و آنها قصد دارند ابتدا با فروش فیلیپ کوتینیو، امکان خرید نیمار را فراهم کنند.

کوتینیو در حال حاضر سالانه 12 میلیون یورو از بارسا دستمزد می گیرد و فروش او می تواند شرایط اقتصادی آبی اناری ها برای خرید نیمار را بهبود بخشد. همچنین احتمال فروش ایوان راکیتیچ، هافبک کروات بارسا با حقوق سالانه 5 میلیون یورو نیز در این مسیر وجود دارد. اما مشکل اینجاست که در حال حاضر فیلیپ کوتینیو مشتری چندانی ندارد و تنها آرسنال و تاتنهام شرایط خرید او را جویا شده اند. اما بازار تاستانی در انگلیس این هفته بسته می شود و انتقال قرضی کوتینیو با بند خرید به تیم های لندنی در این فرصت کوتاه بسیار دشوار است.

بر کسی پوشیده نیست که پاری سن ژرمن ترجیح می دهد نیمار راهی رئال مادرید شود و فلورنتینو پرز نیز به شدت به دنبال اوست، اما اینجا زین الدین زیدان مانع انتقال نیمار شده و علاقه ای به هدایت این ستاره 27 ساله و برزیلی ندارد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.