یورگن کلوپ: اگر دنبال نقل و انتقالات هستید به اورتون بروید!

اولین کنفرانس خبری فصل پیش‌روی لیگ برتر انگلیس با اظهارات سرمربی تیم فوتبال لیورپول جذاب شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یورگن کلوپ در کنفرانس خبری پیش از بازی افتتاحیه فصل پیش‌روی لیگ برتر انگلیس بین لیورپول و نوریچ سیتی  از دشواری‌های یک  تابستانی طولانی گفت.

 سرمربی تیم فوتبال لیورپول اظهار داشت:  پیش‌فصل، طولانی‌ترین تعطیلاتی نبود که تجربه کردیم اما یکی از سنگین‌ترین و سخت‌ترین‌ها به نظر می‌رسید. پیش‌فصل اهمیت زیادی برای ما دارد اما خیلی مورد علاقه ما نیست!  بازی‌ها در شرایط سخت برگزار می‌شوند و مرتبا در حال سفر هستیم. ریتم معمول خودمان را داریم و غیر از مصدومان، همه بازیکنان فعال هستند. فصل جدید شروع شده و باید از ابتدا بجنگیم. باید مجددا میل خودمان را برای پیروز شدن نشان دهیم و یک اتمسفر فوتبالی ایجاد کنیم.

او در ادامه افزود: شایعات موجود درباره تیم را تکذیب می‌کنم. اگر دنبال نقل و انتقالات هستید به اورتون بروید. سر آن‌ها شلوغ‌تر است!  اگر خریدی نداشته‌ایم، یعنی اینکه گزینه مناسب پیدا  نکرده‌ایم. فقط برای افزودن بازیکن، خرید نمی‌کنیم. مانه آماده است. روز گذشته اولین تمرین او با ما بود و کاملا همه چیز خوب پیش رفت. شاید او به میدان برود.فصل گذشته کیتا فراز و فرودهای زیادی داشت. او همچنان روی آمادگی جسمانی خود کار می‌کند. این مسئله  مهمی است زیرا فصلی طولانی پیش رو داریم. بسیار خوشحالم که کیتاکنار شکیری و آدام لالانا در نیمه دوم بازی با منچسترسیتی در جام خیریه تاثیر زیادی داشت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.