نیمار، ستاره برزیلی و 27 ساله متن غم انگیزی در صفحه رسمی خود منتشر کرد.

H73sbUg4HZtM

به گزارش فرتاک ورزشی، چند هفته قبل یک زن برزیلی مدعی شد از سوی نیمار مورد تجاوز قرار گرفته است و این اخبار باعث شد زندگی ستاره برزیلی تحت الشعاع قرار گیرد. امروز پلیس برزیل اعلام کرد به دلیل عدم وجود مدارک کافی این پرونده مختومه اعلام شده و حالا نیمار به حواشی اخیر واکنش نشان داده است.

نیمار در اینستاگرام خود نوشت: "این فصلی از زندگی من بود که هرگز فراموشم نخواهم شد. به دلایل فراوانی اصلی ترین آسیب به من ، خانواده و همه افرادی که من را می شناسند زده شد. صادقانه، نمی توانم بگویم خوشحالم اما درد من تسکین یافته است. جای زخم همیشه در من خواهد بود و اینگونه می توانم به خاطر بیاورم که چگونه انسان ها قادر به انجام کارهای خوب و البته بد هستند.

بله، دنیای من از هم پاشیده شد و من زمین خورده ام، اما که یک افسانه جیوجیتسو می گوید: برای بسیاری از مردم، زمین پایان همه چیز است، اما برای ما فقط یک آغاز است.

شاید این سرآغاز نه تنها برای من، بلکه برای همه افرادی که مبتلا به این نوع ادعاهای دروغین و البته برای همه زن هایی که واقعا قربانی این ماجرا شده اند باشد. آرزو می کنم بتوانید قوی و بجنگید تا هر آنچه لایقش هستید را به دست آورید. به خاطر همه چیز خدا را شکر."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.