جیورجیو کیه‌لینی، کاپیتان کهنه‌کار یوونتوس از ناحیه زانو تحت عمل جراحی قرار گرفته و انتظار می‌رود تا شش ماه از میادین به دور باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

جیورجیو کیه‌لینی، کاپیتان 35ساله یوونتوس که هفته گذشته دچار پارگی رباط صلیبی شده بود دیروز سه‌شنبه از ناحیه زانو تحت عمل جراحی قرار گرفت و انتظار می‌رود تا شش ماه نتواند برای یوونتوس به میدان برود.

کیه‌لینی جمعه گذشته در جریان تمرین بیانکونری دچار پارگی رباط صلیبی شده و از همان زمان گمان می‌رفت که برای مدتی قابل توجه قادر به بازی نباشد. به همین دلیل او هفته گذشته از فهرست اعلام شده تیم ملی ایتالیا خط خورد و برای دو دیدار لاجوردی‌پوشان مقابل ارمنستان و فنلاند در رقابتهای مقدماتی یورو2020 نام فرانچسکو آچربی، دفاع وسط لاتزیو به جای او اعلام شد.

کیه‌لینی بعد از آن به اتریش رفت تا عمل جراحی روی زانوی او انجام شود. حالا باشگاه یوونتوس در بیانیه‌ای اعلام کرد که کاپیتانش حدودا به مدت شش ماه از میادین به دور خواهد بود.

در بیانیه یوونتوس در وبسایت این باشگاه آمده:" جیورجیو کیه‌لینی امروز بعد از ظهر تحت عمل جراحی قرار گرفت. او از ناحیه زانوی راست دچار آسیب‌دیدگی شده و رباط صلیبی زانوی راستش دچار پارگی شده بود. این عمل جراحی که در اتریش توسط پروفسور کریستین فینک و با حضور پزشک باشگاه یوونتوس انجام شد کاملا موفقیت‌آمیز بود و انتظار می‌رود دوران بهبود کیه‌لینی حدود شش ماه طول بکشد".

اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود انتظار می‌رود کیه‌لینی از ماه مارس به میادین بازگردد و اگر یوونتوس به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان صعود کند از آن مرحله بتواند بیانکونری را همراهی کند.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.