یک رسانه ایتالیایی مدعی شده که شرط بانوی پیر مانع از معاوضه بازیکن این تیم با هافبک کروات تیم فوتبال بارسلونا شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نشریه توتواسپورت ایتالیا نوشته است که قیمت بالایی که باشگاه یوونتوس برای هافبک هجومی ایتالیایی‌اش فدریکو برناردسکی تعیین کرده بود، مانع از انتقال او به بارسلونا و انتقال ایوان راکیتیچ در جهت معکوس شد.

طبق ادعا نشریه موندو دپورتیوو، دو باشگاه یوونتوس و بارسلونا در آخرین روزهای بازار نقل‌وانتقالات تابستانی درباره معاوضه هافبک‌های خود با یکدیگر مذاکراتی داشتند و هر دو بازیکن هم به این جابه‌جایی رضایت داشتند به خصوص ایوان راکیتیچ که تمایل زیادی برای بازی در تورین نشان داد. این جابه‌جایی اما به دلیل آنکه یوونتوس ارزش برناردسکی را 23 میلیون بیش از راکیتیچ برآورد کرده بود به سرانجام نرسید و به این ترتیب هر دو بازیکن در تیم‌های فعلی‌شان باقی ماندند.

طبق اعلام سایت ترانسفرمارکت برناردسکی و راکیتیچ هر دو ارزشی معادل 40 میلیون یورو دارند، به همین دلیل هم باشگاه بارسلونا حاضر به پرداخت 23 میلیون یوروی درخواست شده از سوی یوونتوس نبود.

در همین حال نشریه توتواسپورت مدعی شده است که یوونتوس با بازگشایی بازار نقل‌وانتقالات در ماه ژانویه دوباره به سراغ راکیتیچ خواهد رفت و این بار ممکن است از امره جان برای معاوضه بازیکن با بارسلونا استفاده کند. نام هافبک آلمانی یوونتوس از فهرست بازیکنان این تیم برای بازی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا خط خورده و این موضوع نارضایتی شدید او را در پی داشته به طوری که گفته می‌شود از هم‌اکنون به فکر جدایی از راه‌راه‌پوشان تورین است. امره جان تابستان سال 2018 به عنوان بازیکن آزاد از لیورپول به یوونتوس پیوست.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.