آرسن ونگر، سرمربی سابق آرسنال، معتقد است توپچی ها می توانند در این فصل لیگ برتر مدعی باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 آرسن ونگر طی سالهای پایانی حضور خود روی نیمکت توپچی ها تلاش زیادی برای فتح لیگ برتر کرد اما در نهایت این اتفاق رخ نداد. حالا و با جدایی ونگر و ورود اونای امری، آرسنال هنوز برای رسیدن به این هدف تلاش می کند اما وجود رقبایی چون منچسترسیتی و لیورپول شرایط را دشوار ساخته است.

آرسن ونگر گفت: "به نظر من بیشترین تیمی که دارای این پتانسیل است که به تیم های بالای جدول نزدیک شود، ارسنال خواهد بود. چلسی تیمی بیش از حد جوان است و به نظر می رسد از بلوغ کافی در هنگام حمله و دفاع کردن برخوردار نیست.

منچستریونایتد نیز هنوز دارای شرایطی نیست که بتوان گفت آنها نامزد مبارزه برای فتح لیگ برتر هستند. اما منچسترسیتی از سطح تکنیکی بسیار بالایی برخوردار است و آنها می توانند در جریان هر یک از بازی های خود موقعیت های گلزنی فراوانی ایجاد کنند.

لیورپول در سالهای اخیر در بخش دفاعی پیشرفت زیادی داشته و از خط حمله قدرتمندی نیز برخوردار است، همچنین بازیکنان خط میانی لیورپول نیز وظیفه خود را به خوبی انجام می دهند. شاید هافبک های لیورپول به اندازه سیتی خلاق نباشند، اما در موارد دیگر شرایط بهتری نسبت به هم پست های تیم رقیب خود دارند."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.