هری کین، کاپیتان تیم ملی انگلیس که در جریان پیروزی این تیم مقابل بلغارستان دو گل از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند می‌گوید راز موفقیتش در ضربات پنالتی تمرین‌های متعدد است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هری کین، کاپیتان تیم ملی انگلیس دیشب در جریان پیروزی 4-0 این تیم مقابل بلغارستان در مقدماتی یورو2020 دو گل از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و یک گل دیگر هم برای تیم ملی کشورش در جریان بازی زد تا مهمترین نقش را در این پیروزی داشته باشد. کین بعد از بازی می‌گوید راز موفقیتش در زدن ضربات پنالتی تمرینهای متعددی است که برای زدن این ضربات می‌کند.

هری کین با هت‌تریک دیشب خود تعداد کل گلهایش برای تیم ملی انگلیس را به عدد 25 رساند. البته کین دیشب یک گل دیگر هم زد که داور آن را آفساید تشخیص داده و مردود اعلام کرد.

کین در پایان بازی در پاسخ به سوالی درباره اینکه راز موفقیتش در زدن ضربات پنالتی چیست گفت:" فقط کار و تلاش و تمرین کردن. ما در طول هفته زیاد تمرین پنالتی می‌کنیم و در روز قبل از مسابقه حتی تعداد تمرین‌هایمان بیشتر هم می‌شود".

کاپیتان تیم ملی انگلیس در ادامه گفت:" من همیشه همانقدر که حس می‌کنم می‌تواند مفید باشد پنالتی می‌زنم. بعضی روزها 10 پنالتی می‌زنم و بعضی روزها پنجاه پنالتی. به این بستگی دارد که آن روز چه حسی داشته باشم".

کین در ادامه صحبتهایش گفت:" ما در انگلیس بازیکنان تهاجمی خیلی پرقدرتی داریم که تکنیکی و سریعند و برای همین خیلی پیش می‌آید که در جریان بازی‌ها صاحب ضربات پنالتی شویم".

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.