درخشش اسماعیل بن ناصر، کریستیانو رونالدو را تحت تاثیر قرار داده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 روسونری در تابستان امسال کمتر دست به خرید بازیکنان بزرگ و مشهور زد و اسماعیل بن ناصر، هافبک الجزایری و جوان امپولی یکی از بازیکنانی بود که با رقم 16 میلیون یورو و طبق درخواست مارکو جامپائولو، سرمربی جدید میلان راهی اردوی روسونری شد.

اسماعیل بن ناصر که فصل قبل نمایش درخشانی با لباس امپولی در سری آ داشت، یکی از ارکان اصلی قهرمانی تیم ملی الجزایر در رقابت های جام ملت های آفریقا در تابستان امسال لقب گرفته و عنوان بهترین بازیکن این رقابت ها را نیز از آن خود کرد.

اما کالچومرکاتو مدعی شد کیریستیانو رونالدو، مهاجم پرتغالی یوونتوس در جریان دیدار فصل قبل مقابل امپولی که با دبل وی نیز همراه بود، تحت تاثیر نمایش اسماعیل بن ناصر قرار گرفته و وی را بازیکنی آینده دار توصیف کرده است. وی به دوستان نزدیک خود گفته شماره 10 امپولی می تواند تبدیل به یک قهرمان بزرگ در سالهای آتی شود.

هواداران میلان که در سالهای اخیر بارها شاهد ناکامی تیم مورد علاقه خود بوده اند، امیدوارند با درخشش بازیکنان جوانی چون اسماعیل بن ناصر امسال شرایط تغییر کرده و آنها حداقل موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان بشوند. میلان از دو بازی اول این فصل خود در سری آ موفق به کسب سه امتیاز شده است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.