سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان با وجود برتری شاگردانش مقابل ایرلند شمالی معتقد است این تیم هنوز جای پیشرفت دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یواخیم لو که تیم تحت هدایتش شب گذشته (دوشنبه) در مرحله انتخابی یورو 2020 در دیداری خارج از خانه به برتری 2 بر صفر مقابل ایرلند شمالی دست یافت و صدر جدول گروه C را از این تیم گرفت، پس از این بازی در تمجید از زننده گل دوم ژرمن‌ها در وقت‌های تلف‌شده بازی گفت: سرژ گنابری واقعاً بازیکن فوق‌العاده‌ای است. او نه تنها در محوطه جریمه حریف، بلکه در کل تبدیل به بازیکن مهمی برای ما شده است. سرژ همیشه در سطح فوق‌العاده‌ای است.

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان همچنین درباره بازی هم اظهار داشت: ما باید این بازی را می‌بردیم و از این حیث تحت فشار بودیم. ما بازی را خیلی خوب آغاز نکردیم، در مقابل ایرلند شمالی خیلی شجاعانه بازی و به خوبی به سمت دروازه ما حمله کرد. در بین دو نیمه نکاتی را به بازیکنانم گوشزد کردم و سپس اوضاع در نیمه دوم بهتر شد.

وی افزود: در 45 دقیقه دوم سرعت بیشتری به بازی دادیم و گل اولی که به ثمر رساندیم کمی خیال‌مان را راحت کرد و در زمانی درستی هم به ثمر رسید. ما حتی باید گل دوم را زودتر به ثمر می‌رساندیم. نباید در یک بازی خارج از خانه چنین عملکردی داشته باشیم، بنابراین بازیکنانم باید خودشان را بهتر با شرایط وفق دهند. البته نباید فراموش کرد که ما هنوز در مرحله یادگیری هستیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.