خورخه والدانو، مدیر سابق رئال مادرید علاقه ای به انتقال نیمار به برنابئو ندارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بر کسی پوشیده نیست که فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید علاقه زیادی به جذب نیمار داشته و در سالهای اخیر تلاش زیادی برای نهایی کردن انتقال این ستاره برزیلی کرده است. اما خورخه والدانو مدعی شد انتقال نیمار تاثیر خوبی روی بازیکنان برزیلی و جوان رئال مادرید ندارد و در کل او با این انتقال موافق نیست.

انتقال نیمار به برنابئو: "من دوست ندارم که نیمار را در لباس رئال مادرید ببینم، زیرا او در مورد معنای فوتبالیست بودن کمی سردرگم است. نمی دانم که انتقال نیمار می تواند تاثیر خوبی روی بازیکنان جوان برزیلی رئال مادرید که او را بت خود می دانند خواهد داشت یا خیر."

آینده لیونل مسی و شایعات جدایی او از بارسلونا: "من تصور می کنم که مسی هنوز روحیه مبارزه طلبی دارد و معتقدم وی به کار خود در اروپا ادامه خواهد داد."

حضور روبرت مورنو روی نیمکت تیم ملی اسپانیا: "از نظر من ، روبرت مورنو باعث ایجاد امنیت شده و در لحظات دشوار بسیار خوب عمل می کند."

شایعات انتقال فابین رویز به رئال مادرید: "یکی از بیشترین بازیکنانی که از تابستان گذشته باعث تعجب و شگفت زدگی من شد، فابیان بوده است. من سبک بازی فابیان را دوست دارم و معتقدم او همه فاکتورهای لازم برای تبدیل شدن به یک هافبک بزرگ را دارد."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.