ادر میلیتائو مدافع برزیلی جدید رئال چهارشنبه آینده در بازی با پی اس جی از ابتدا در ترکیب ثابت رئال به میدان خواهد رفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 به نقل از مارکا، ادر ملیتائو تابستان امسال از پورتو به رئال پیوست تا سومین مدافع میانی فصل کهکشانی ها پس از راموس و واران باشد ولی او هنوز نتوانسته در بازی های رسمی برای رئال به میدان برود.

میلیتائو دو روز پیش در بازی برزیل و پرو برای سلسائو به میدان رفت؛ در دیداری که به شکست 1-0 برزیلی ها ختم شد. زیدان که هنوز به میلیتائو اعتماد نکرده، به نوعی چاره ای ندارد تا به این بازیکن در بازی چهارشنبه آینده مقابل پی اس جی در پارک دو پرنس از ابتدا میدان بدهد. در آن بازی سرخیو راموس و ناچو محرومند و واران و ملیتائو تنها مدافعان میانی در دسترس رئال خواهند بود.

شرایط برای بازی روز شنبه مقابل لوانته اما متفاوت است. میلیتائو پس از بازی برزیل و پرو در لوس آنجلس، امروز به مادرید رسیده و تنها فردا را برای تمرین فرصت دارد. زیدان قصد دارد از زوج راموس و ناچو برابر لوانته استفاده کند و به این ترتیب واران و ملیتائو فرصت استراحت تا بازی با پی اس جی نصیب شان خواهد شد.

 هفته پیش رو می تواند هفته بسیار تعیین کننده ای برای میلیتائو باشد. او باید برابر ادینسون کاوانی و مائورو ایکاردی به میدان برود و فرصت مناسبی برای اثبات توانایی هایش به زیدان خواهد داشت.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.