هنریک مخیتاریان در آخرین روز نقل و انتقالات تابستانی از آرسنال به صورت قرضی به آاس رم پیوست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هنریک مخیتاریان در دورتموند بود که نامی پر آوازه در دنیای فوتبال شد و سپس با پیوستن به منچستریونایتد، گام بزرگ دیگری در فوتبال خود برداشت ولی او زیر نظر مورینیو روزهای خوبی پشت سر نگذاشت و از این تیم راهی آرسنال شد. بر خلاف تصورات، اوضاع برای او در جمع توپچی ها هم خوب پیش نرفت و اکنون باید دید که شرایطش در آاس رم چگونه خواهد بود.

مخیتاریان به نشریه میرر گفت:« می خواهم یک بار دیگر از فوتبال لذت ببرم و اصلا برایم مهم نبود مقصد بعدی ام چه تیمی خواهد بود. در انگلیس و باشگاه آرسنال خوشحال نبودم و وقتی پیشنهاد رم رسید، دیگر تردید نکردم. می خواستم از لیگ برتر بروم و با ایجنتم و رمی ها در مورد پول اصلا بحث نکردم.»

ستاره ارمنی جدید جالوروسی ادامه داد:« نتوانستم خودم را با فوتبال انگلیس وفق دهم و این شرایط بهترین راه جدایی از آرسنال و تجربه یک جالش جدید بود. به خصوص آخرین ماه حضور در آرسنال برایم سخت سپری شد و دیگر دوست نداشتم آنجا بمانم. حالا در رم هستم و تمرکزم روی این تیم است. این یک قدم به عقب محسوب نمی شود. اینجا رم است و در ایتالیا فوتبالی متفاوت بازی می شود. این یک فرصت مناسب برای اثبات دوباره توانایی هایم است.»

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.