رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ از انتقال بازیکنان جدید به آلیانس آره نا رضایت دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فصل برای رابرت لواندوفسکی توفانی آغاز شده و وی در سه بازی اول بایرن مونیخ در بوندسلیگا موفق به زدن شش گل برای باواریایی ها شده است. رکورد در اختیار گرد مولر، اسطوره باشگاه بایرن مونیخ است که در یک فصل 40 بار دروازه رقبا را باز کرده و رابرت لواندوفسکی مدعی شد هنوز برای فکر کردن به چنین رکوردهایی خیلی زود است.

رابرت لواندوفسکی گفت: "من سعی می کنم از کار کردن زیر نظر هر یک از سرمربیان خود بهترین نتیجه را کسب کنم. من تحت هدایت نیکو کوواچ در حال پیشرفت هستم و ما هر روز در هر تمرین چیزهای جدیدی را امتحان می کنیم و تمرینات خاصی برای بازیکنان هجومی انجام می دهیم، اما به نتیجه رسیدن برخی از آنها به زمان نیاز دارند.

ما همدیگر را خیلی خوب می فهمیم و این می تواند جنبه مثبت ماجرا باشد. بازیکنان خوب و باکیفیتی در تابستان امسال به ترکیب بایرن مونیخ اضافه شده اند و ما از حضور بازیکنان جدید بسیار خوشحال هستیم.

شکستن رکورد 40 گل گرد مولر در یک فصل بوندسلیگا؟ برای فکر کردن به چنین مسائلی خیلی زود است. من تاکنون فقط شش گل زده ام و این کافی نیست. تازه هفته سوم رقابت های این فصل بوندسلیگا سپری شده و من حتی نمی توانم بگویم که آیا بهترین گلزن فصل خواهم شد یا خیر."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.