دنی سبایوس، هافبک جدید آرسنال در مورد دیدار اوایل فصل توپچی ها مقابل لیورپول صحبت کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آرسنال در سومین بازی این فصل خود در لیگ برتر و در مسابقه ای دشوار در آنفیلد 1-3 مغلوب لیورپول شد تا اولین شکست فصل را تجربه کند. دنی سبایوس در مورد این باخت صحبت کرده و مدعی شد تا به حال تیمی به قدرتمندی لیورپول ندیده است.

دنی سبایوس گفت: "من هرگز چیزی شبیه به آنچه در آنفیلد دیدم تا به حال ندیده ام. من تیمی ندیده ام که بهتر از لیورپول بازی کرده و مانند آنها فشار آورد و سبک همراهی طرفداران لیورپول را داشته باشد. لیورپول فرصت نفس کشیدن را از شما می گیرد و شما بیشتر وقت را به دفاع کردن می گذرانید و وقتی می خواهید کاری با توپ انجام دهید، وقتی می خواهید نفس بکشید، آنها دوباره شرایطی بهتر از شما پیدا می کنند."

مقایسه یورگن کلوپ و اونای امری: "ما در حال حاضر نمی توانیم آنها را مقایسه کنیم.ما در حال کار بر روی موارد مشابه هستیم ، اما یورگن کلوپ در سال 2015 به لیورپول آمد و اونای امری فصل گذشته.

آرسنال فصل قبل با یک امتیاز کمتر از رسیدن لیگ قهرمانان اروپا بازماند و یک قدم کوچک برای کسب قهرمانی در لیگ اروپا فاصله داشت. ورود اونای امری مثبت بوده و طی مدت چند سال آرسنال در بین 10 تیم برتر جهان خواهد بود و برای همه جام ها رقابت خواهد کرد."

انتقال به آرسنال: "اونای امری به وضوح به من ایمان دارد. او به من زنگ زد و خواست به آرسنال بیایم. من در آرسنال نقش برجسته ای داشته و ایده او را دوست دارم. لیگ برتر با بالاترین استانداردها بزرگترین خواسته ها را از بازیکن دارد و من باید با شرایط سازگار شوم."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.