رافائل فن درفارت، ستاره سابق فوتبال هلند معتقد است هموطنش ویرژیل فن دایک بهترین بازیکن جهان نیست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

چندی پیش ویرژیل فن دایک بالاتر از فوق ستاره هایی چون لیونل مسی و کریستیانو رونالدو به عنوان بهترین بازیکن فصل یوفا برگزیده شد. مدتی دیگر مراسم بهترین های فیفا نیز برگزار خواهد شد و این سه بازیکن نامزدهای نهایی کسب عنوان مرد سال فوتبال جهان هستند که به نظر می رسد ویرژیل فن دایک از شانس زیادی برای تصاحب این عنوان برخوردار است. اما بر خلاف تصورات، رافائل فن درفارت چنین عقیده در مورد هموطن خود نداشته و معتقد است نباید مدافعان و مهاجمان را با یکدیگر مقایسه کرد.

رافائل فن درفارت گفت: "از نظر من ویرژیل فن دایک بهترین بازیکن جهان نیست، اما او بازیکنی خاص به شمار می آید. به نظر من همچنان لیونل مسی و کریستیانو رونالدو بهترین بازیکنان جهان هستند، اما در کل شما نمی توانید مدافعان و مهاجمین را با یکدیگر مقایسه کنید و این کار اشتباه است.

انتقال ماتیاس دی لیخت به یوونتوس؟ من ترجیح می دادم که او را در لباس تیم هایی چون بایرن مونیخ یا بارسلونا ببینم. باید قبول کرد دی لیخت در این دوره برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت یوونتوس مشکلاتی دارد و رقابت با لئوناردو بونوچی و البته جورجیو کیه لینی حتی اگر برای مدت زیادی مصدوم باشد کار ساده ای نیست. اما به هر حال ماتیاس دی لیخت بازیکن بسیار با استعدادی است."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.