اسطوره هلندی باشگاه منچستر یونایتد به گلر اسپانیایی فعلی شیاطین سرخ هشدار داد تا موضوع تمدیدقراردادش را تمام کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ادوین فان در سار، اسطوره هلندی و گلر سابق منچستر یونایتد به داوید دخه آ، گلر اسپانیایی شیاطین سرخ هشدار داد که قراردادش را تمدید کند در غیر این صورت منچستر می تواند به راحتی جانشینی برای او پیدا کند.

منچستر یونایتد هفته اخیر پیشنهاد تمدید قرارداد دخه آ را دوباره ارائه داد. دستمزد هفتگی دخه آ در قرارداد جدید 350 هزار پوند خواهد بود اما به نظر می رسد این گلر اسپانیایی این پیشنهاد را نیز مثل پیشنهادهای گذشته منچستر رد کند.

در راستا فان در سار گلر اسطوره ای منچستر یونایتد در مصاحبه با نشریه «سان» انگلیس گفت: تصمیم باید گرفته شود. این موضوع خیلی کش داده شده است و الان زمان اره یا نه است. البته من مدیر ورزشی منچستر یونایتد نیستم. به نظرم در صورت ترک دخه آ نیز گلرهای دیگر می توانند جای خالی او را در منچستر پر کنند.گلرهای انگلیسی کمی در لیگ جزیره بازی می کنند و اینئ می تواند بهترین فرصت برای آنها باشد.

وی افزود: افت مقطعی امری طبیعی است. افت دخه آ در این مدت اخیر چیز عجیبی نیست چون این افت ها در زمان بازیگری برای من و گیگز نیز اتفاق افتاده بود. مهم این است که شما سال ها آمادگی ات را بالا نگه دارید. دخه آ دروازه بان بزرگی است و باید تصمیمش را بگیرد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.