کریستیانو رونالدو، ستاره بزرگ یوونتوس بعد از نقش‌آفرینی مهمش در پیروزی 2-1 این تیم مقابل ورونا به شدت به منتقدینش حمله کرده و از آنها به عنوان احمق یاد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یوونتوس دیروز در هفته چهارم سری آ در خانه خود به مصاف هلاس ورونا رفت و با نتیجه 2-1 به پیروزی رسید تا سه امتیاز مهم بدست آورد. گل‌های یوونتوس در این بازی توسط آرون رمزی و کریستیانو رونالدو به ثمر رسید. گلی که رونالدو در دقیقه 49 از روی نقطه پنالتی برای یووه زد پیروزی این تیم را قطعی کرد.

اما کریستیانو رونالدو که در اواسط هفته گذشته و در جریان دیدار یوونتوس و اتلتیکو مادرید با حرکت دستش به سمت هواداران اتلتیکومادرید خبرساز شده و باعث شده بود انتقادات زیادی به او وارد شود، در پایان بازی دیروز فرصت را غنیمت دانست تا به این انتقادها پاسخ دهد. اما پاسخ رونالدو به انتقادات تند و طوفانی بود.

رونالدو در جریان تساوی 2-2 یووه و اتلتیکو در لیگ قهرمانان اروپا به سمت هواداران رقیب حرکتی با دست انجام داده بود که از آن به عنوان توهین برداشت شد. رونالدو بعد از آن بازی گفت که هدفش بازیکنان اتلتیکو بوده و نه هواداران این تیم. ولی این نتوانست از شدت انتقادها از او بکاهد.

به همین خاطر رونالدو بعد از بازی دیروز با ورونا به خبرنگاران گفت:" بعضی دوست دارند زیادی حرف بزنند. مساله این است. آنها احمق هستند و زیادی حرف می‌زنند".

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.