کریس رونالدو در دیدار مقابل برشا حضور نخواهد داشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هفته پنجم رقابت های سری آ در میانه هفته جاری برگزار خواهد شد و یوونتوس، تیم 10 امتیازی این فصل سه شنبه شب در ورزشگاه ماریو ریگامونتی مهمان برشا، تیم تازه صعود کرده به سری آ خواهد بود.

مائوریتسیو ساری پیش از این کنفرانسی مطبوعاتی از وضعیت مبهم کریس رونالدو و تردیدها پیرامون حضور او در این مسابقه سخن گفته بود و اکنون با اعلام فهرست رسمی یوونتوس برای این مسابقه، مشخص شده رونالدو به دلیل کشیدگی ماهیچه یووه را در سفر به برشا همراهی نخواهد کرد. به این ترتیب برنامه رونالدو که قرار است دوشنبه شب در مراسم The Best فیفا در میلان حضور داشته باشد، اندکی سبک تر خواهد شد.

رونالدو در هر 4 مسابقه ابتدایی یووه در فصل 20-2019 حضوری کامل داشته و حتی یک دقیقه از مسابقات بیانکونری را هم از دست نداده بود. او در این 4 هفته دو گل برابر ناپولی و ورونا زده و یک پاس گل نیز ثبت کرده بود.

جورجو کیه‌لینی، ماتیا دی‌شیلیو و داگلاس کاستا دیگر مصدومان یووه هستند و ماریو مانژوکیچ نیز به دلیل داستان ادامه دار انتقال به فوتبال قطر، دوباره جایی در ترکیب یوونتوس نخواهد داشت. گونزالو هیگواین علیرغم نگرانی هایی درباره شکستگی بینی در فهرست تیم قرار گرفته و پائولو دیبالا و آدرین ربیو نیز شانس بالایی برای حضور در ترکیب یووه در این مسابقه دور از خانه خواهند داشت.

دیدار تیم های برشا و یوونتوس سه شنبه شب از ساعت 22:30 (به وقت تهران) آغاز خواهد شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.