آلفونس آرئولا با نمایش ضعیف خود در بازی امروز مقابل گرانادا بحران دروازه بانی در رئال را تداوم بخشید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رئال مادرید دقایقی پیش موفق شد 4-2 بر گرانادا پیروز شود. رئال تا دقیقه 69 با سه گل پیش بود و می رفت گل های بعدی را به ثمر برساند که روی اشتباه عجیب آرئولا یک پنالتی به حریف داد.

گلر فرانسوی توپ را در اختیار داشت و در حالی که به راحتی می توانست آن را پاس بدهد یا راهی اوت کند، اقدام به دریبل مهاجم گرانادا کرد اما در این امر ناکام ماند و با خطا مجبور به توقف او شد.

پنالتی را ماچیس به گل اول گرانادا تبدیل کرد تا روند بازی کاملا تغییر کند. میهمان به یکباره شجاع شد و با حملاتی ادامه دار خود توانست چند دقیقه بعد فاصله را به یک گل کاهش دهد اما زیدان با فرستادن خامس به زمین توانست کنترل بازی را بازپس بگیرد و ستاره کلمبیایی توانست دقیقه 94 گل چهارم رئال را به ثمر برساند.

سوتی عجیب آرئولا که در 145 دقیقه حضورش درون دروازه رئال گلی دریافت نکرده بود، بحران دروازه بانی در رئال را قوت بخشید. او که پس از اعتراضات گسترده هواداران رئال به کورتوا مسیر برای ثابت کردن خود درون دروازه رئال را هموار می دید، با بازی امروز خود نشان داد که دروازه بان مطمئنی نیست. آرئولا به تنهایی نزدیک بود بردی شیرین را از رئال بگیرد.

بدتر اینکه تیبو کورتوا نیز نتوانسته توانایی هایش را در رئال ثابت کند تا حالا بیش از پیش جای خالی کیلور ناواس در مادرید حس شود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.