هوگو لوریس، دروازه‌بان تاتنهام در جریان شکست 3-0 این تیم مقابل برایتون دچار در رفتن آرنج شده و احتمال دارد به مدت دو ماه از میادین دور باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هوگو لوریس، دروازه‌بان تاتنهام دیروز در جریان دیدار تیمش با برایتون در ورزشگاه ایمکس، خانه برایتونی‌ها، در همان دقایق اولیه بازی با مصدومیتی بسیار شدید مواجه شد. مصدومیتی که حالا مشخص شده در رفتن آرنج او بوده و با اینکه لوریس در حال حاضر تحت معاینات پزشکی قرار دارد اما به نظر می‌رسد او دست کم به مدت دو ماه از میادین دور خواهد بود.

در دقیقه سه بازی تاتنهام و برایتون، سانتر پاسکال گروس که باعث شد نیل ماوپای آن را به گل اول برایتون تبدیل کند به مصدومیت بسیار شدید هوگو لوریس سنگربان فرانسوی تاتنهام منجر شد. اولین رسیدگی‌ها به لوریس در درون زمین انجام شد و تیم پزشکی برای رسیدگی به او از دستگاه پرتابل اکسیژن استفاده کردند. دروازه‌بان ملی‌پوش فرانسوی سپس با برانکارد از زمین بیرون برده و به سرعت به یکی از بیمارستان‌های نزدیک منتقل شد.

هوگو لوریس 32ساله در این بیمارستان با اسکن‌ها و رادیوگرافی‌های متعدد مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت مشخص می‌شود که دست او هیچ شکستی استخوانی ندارد. حتی برخی رسانه‌ها اعلام کردند که لوریس ممکن است شب گذشته از بیمارستان مرخص شده باشد. باشگاه تاتنهام در بیانیه‌ای اعلام کرد:" می‌توانیم تایید کنیم که هوگو لوریس به در رفتگی آرنج دچار شده. کاپیتان ما به دلیل این حادثه با برانکارد از زمین به بیرون هدایت شده و بعد از انجام معاینات و بررسی‌ها در یک بیمارستان محلی به لندن منتقل خواهد شد. در هفته پیش رو ارزیابی‌های بیشتر روی او انجام شده و میزان دقیق مصدومیت و زمان مورد نیاز برای بازگشت او به میادین مشخص خواهد شد".

شبکه ESPN در گزارشی درباره مصدومیت هوگو لوریس با اعلام اینکه هنوز برای اعلام زمان دقیق بازگشت او به میادین زود است ولی این شبکه از قول یک منبع نزدیک به باشگاه تاتنهام اعلام کرد که لوریس احتمالا تا دو ماه یا حتی بیشتر از میادین دور خواهد بود. این منبع همچنین اعلام کرد که لوریس روز دوشنبه به پاریس خواهد رفت تا با پزشک تیم ملی فرانسه دیدار کند. او در پاریس بار دیگر مورد معاینه و بررسی قرار خواهد گرفت تا میزان دقیق مصدومیتش مشخص شود. دروازه‌بان فرانسوی سپس به لندن بازخواهد گشت تا دوران معالجه و بهبودی خود را در باشگاه تاتنهام سپری کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.