اوله گونار سولسشر، سرمربی یونایتد جایگاه دوازدهمی را برای تیمش مناسب نمی داند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شیاطین سرخ امروز در سنت جیمز پارک مقابل نیوکاسل با یک گل مغلوب شدند تا روند ناکامی آنها در بازی های خارج از ادامه داشته باشد. اوله گونار سولسشر مشکل تیمش را عدم توانایی در خلق موقعیت دانسته و امیدوار است بعد از تعطیلات بازی های ملی شرایط بهتر شود.

اوله گونار سولسشر گفت: "نیمه اول شلخته ترین بازی این فصل ما بود. در نیمه دوم ما بر توپ و میدان حاکم شدیم اما موقعیت گلزنی ایجاد نکردیم. ما ناامید هستیم، تعداد از بازیکنان اصلی خود در بازی امروز در اختیار نداشتیم اما اینها بهانه ای نیست.

بازیکنان سخت تلاش کردند، اما یونایتد در حال حاضر ما در جایگاهی در جدول قرار ندارد در گذشته به آن عادت داشته است. انگار بعضی از بازیکنان یونایتد انگار احساس آرامش ندارند و ما شانس و موقعیت کافی برای پیروزی در یک بازی ایجاد نمی کنیم. بازیکنانم به عنوان یک تیم در کنار یکدیگر هستند، اما ما موقعیت کافی ایجاد نمی کنیم.

خوشبختانه بعد از این یک شکست تعطیلات بازی های ملی آغاز خواهدشد. ما زمان کافی داریم تا ارزیابی کنیم که در این هشت بازی چه اتفاقی افتاده است و امیدواریم که بازیکن مصدوم یونایتد در ادامه به ترکیب اضافه شوند.

مسئولیت شکست با من است. بازیکنان جوان یونایتد فاقد اعتماد به نفس بوده و به کمک بازیکنان و کادر فنی با تجربه نیاز دارند. آنها انسان هستند و می خواهند عملکرد خوبی ارائه دهند، آنها باید نتایج تلاش سخت خود را ببینند. ما تغییر زیادی نکرده ایم و ما به همان روش خود بازی کرده و به اصول خود پایبند هستیم. بازیکنان یونایتد نیز سخت تلاش می کنند."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.