خولن لوپتگی، سرمربی اسپانیایی سویا امشب به دنبال اثبات شایستگی های خود مقابل بارسلونا است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حدود یازده ماه پیش بود که خولن لوپتگی در اولین سفر خود در کسوت سرمربی رئال مادرید به استادیوم نوکمپ، شکست سختی را مقابل بارسلونا متحمل شد و باخت با پنج گل در ال کلاسیکو در نهایت باعث شد مدیران باشگاه رئال مادرید اقدام به برکناری خولن لوپتگی، تنها 137 روز بعد از توافق با وی بکنند.

در آن دیدار فیلیپ کوتینیو و آرتورو ویدال هر کدام یک بار و لوییس سوارز سه بار دروازه رئال مادرید را باز کردند تا خولن لوپتگی که چندی قبل شانس هدایت تیم ملی اسپانیا در جام جهانی را نیز از دست داده بود، از رئال مادرید نیز زودتر از انتظار جدا شود و همه چیز برای او به بدترین شکل پیش برود.

خولن لوپتگی مدتی بعد هدایت سویا را بر عهده گرفته و حالا امشب آنها در شرایطی در استادیوم نوکمپ مهمان بارسلونا هستند که سویا شروع قابل قبولی در فصل جاری داشته و هم امتیاز با بارسلونای 13 امتیازی، رتبه ششم جدول را به خود اختصاص داده است.

اما این دیدار برای خولن لوپتگی طعم دیگری دارد؛ بسیاری معتقدند اسپانیا با هدایت او می توانست  در کسب جام جهانی به موفقیت دست یابد و شاید رئال مادرید نیز در اخراج وی عجله کرد؛ حالا لوپتگی امشب به جایی سفر می کند که کابوس اخراج از رئال مادرید در آن استادیوم رقم خورد و وی حالا به دنبال اثبات شایستگی های خود در استادیوم نوکمپ خواهد بود.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.