جان لوییجی بوفون، دروازه بان باتجربه یوونتوس معتقد است آدرین رابیو به زودی در این تیم جا می افتد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آدرین رابیو، هافبک فرانسوی و 26 ساله تابستان امسال و بعد از جنجال های فراوان بالاخره از پاری سن ژرمن جدا شده و با قراردادی آزاد راهی یوونتوس شد. اما مائوریتسیو ساری در فصل جدید هنوز رغبت چندانی به استفاده از آدرن رابیو در ترکیب اصلی نشان نداده و جان لوییجی بوفون که امسال همراه با وی از پاریس راهی تورین شد، به دفاع از شرایط آدرین رابیو پرداخته است.

جان لوییجی بوفون گفت: "باید اذعان داشت حتی اگر آدرین رابیو طی مدت اخیر به سختی در تمرینات تلاش کرده باشد، وی طی ده ماه اخیر تنها دو بار به میدان رفته است. با توجه به اینکه آدرین رابیو از شرایط فیزیکی خوبی برخوردار اسنت، او باید دوباره به زمین فوتبال بازگشته و شرایط بازی کردن را پیدا کند.

نباید فراموس کرد مسائل زیادی در مورد رابیو تغییر یافته است. او هم تیمی های جدیدی در یوونتوس پیدا کرده، متدهای تمرینی جدیدی را مشاهده می کند و به یک تیم دیگر به نام یوونتوس پیوسته است. من فکر می کنم آدریان رابیو در ادامه خصوصیات فنی و جسمی فوق العاده برای یوونتوس به ارمغان می آورد، اما دوره انطباق یافتن با شرایط تیم جدید برای همه طول می کشد و رابیو اولین و آخرین بازیکنی نیست که چنین شرایطی را تجربه کرده است."

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.