سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان معتقد است تیمش باید با حواسی جمع به مصاف رقیب آینده خود برود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یواخیم لو در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل استونی در مرحله انتخابی رقابت‌های یورو 2020 از بازیکنانش خواست با حواسی جمع راهی میدان شوند.

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان اظهار داشت: ما دیگر نمی‌توانیم امتیازهای بیشتری در گروه‌مان از دست بدهیم و بنابراین انتظار عملکردی حرفه‌ای از تیم خودم دارم. ایلکای گوندوگان و تیمو ورنر هر دو تمرین کرده و مشکلی برای حضور در میدان ندارند، بنابراین ما 16 بازیکن و سه دروازه‌بان داریم که این برای بازی کافی است. من هیچ مشکلی در اردوی تیم ملی آلمان نمی‌بینم. باید با حواسی جمع به مصاف استونی برویم.

وی در ادامه افزود: کای هاورتز در ماه‌های اخیر بسیار پیشرفت کرده و قدم‌های بزرگی را برداشته است. او بازی خوبی مقابل آرژانتین از خود ارائه کرد. البته هنوز جوان است و باید چیزهای زیادی را یاد بگیرد. هاورتز بازیکن امیدوار‌کننده‌ای است که می‌تواند همیشه انگیزه و امید خوبی به ما در مورد آینده بدهد.

لو همچنین یادآور شد: واقعاً می‌خواستم گنابری را در سال 2014 و زمانی که 18 سال داشت به جام جهانی ببرم. پر مرته ساکر و مسوت اوزیل گفتند که او در تمرینات خوب است و سرعت بالایی دارد، اما متأسفانه در ادامه  مصدوم شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.