هواداران منچستر یونایتد پیش از دیدار امشب تیم‌شان مقابل لیورپول باز هم برای چندمین بار خواهان کناره گیری اد وودوارد از مدیریت باشگاه منچستر یونایتد شدند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

منچستر یونایتد امشب در حالی در ورزشگاه اولدترافورد میزبان لیورپول بود که تا دقایق انتهایی این بازی با گل مارکوس راشفورد از حریف سنتی خود پیش بود اما در نهایت آدام لالانا کار را به تساوی کشاند تا سولسشر و تیمش به کسب یک امتیاز رضایت دهند. وضعیت شیاطین سرخ با این تساوی نسبت به قبل بحرانی تر شد. آن ها حالا با ۱۰ امتیاز به رتبه سیزدهم جدول لیگ برتر سقوط کرده‌اند.

هواداران منچستر یونایتد پیش از بازی مقابل لیورپول، همچون ماه های اخیر نسبت به مدیریت این باشگاه اعتراض کردند. آن ها مشکلات مدیریتی را مهم ترین عامل افت یونایتد طی سال های اخیر می‌دانند.

در همین رابطه پیش از شروع بازی امشب، هواداران منچستر یونایتد پلاکاردهایی با مضمون "وودوارد باید از باشگاه خارج شود" را به نمایش گذاشتند و خواستار کناره گیری اد وودوارد از سمت مدیریت باشگاه منچستر یونایتد شدند. پیش از این نیز هواداران منچستر یونایتد طی یک سال اخیر خواهان خروج گلیزرها، مالکین آمریکایی منچستریونایتد، از این باشگاه شده بودند؛ موضوعی که به نظر می رسد با ادامه نتایج ضعیف منچستر یونایتد، نسبت به قبل افزایش یابد و باعث عصبانیت بیشتر هواداران منچستر یونایتد نسبت به مالکین و مدیران این باشگاه شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.