ایوان راکیتیچ، کارلس آلنیا و ریکی پویج سه بازیکنی هستند که بارسلونا باید وضعیت آن ها را در زمستان مشخص کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بارسلونا باید در ماه ژانویه با ترافیک خط هافبک خود مقابله کند و سه بازیکن این تیم یعنی ایوان راکیتیچ، کارلس آلنیا و ریکی پویج به شدت خواهان تغییر وضعیت خود هستند. 

ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا، در تلاش است تا این ترافیک خط هافبک خود را به خوبی مدیریت کند. در حال حاضر سرخیو بوسکتس، فرانکی دیونگ و آرتور ملو سه هافبک ثابت ترکیب بلوگرانو محسوب می شوند. همچنین آرتور ویدال و سرخی روبرتو گزینه های اول والورده برای تعویض هستند. 
راکیتیچ در این فصل 197 دقیقه و کارلس آلنیا نیز تنها 45 دقیقه در ترکیب بارسا حاضر بوده اند. پویج اما تنها در تیم بی بارسا حاضر بوده است.
بارسلونا در حال حاضر با نماینده های این بازیکنان در حال مذاکره برای یافتن بهترین راهکار است. 

در مورد راکیتیچ، او به ماندن در بارسا علاقه مند بود اما پس از این که شرایطش هیچ تغییری نکرده، حالا خواهان جدایی شده است. این ستاره کروات از تیم هایی نظیر اینتر، میلان و منچستریونایتد پیشنهاد دارد . همچنین پاری سن ژرمن نیز خواهان اوست. راکیتیچ ترجیح می دهد که در میلان یا پاریس بازی کند.

آلنیا در لالیگا از رئال بتیس پیشنهاد دارد و در لیگ برتر نیز تاتنهام خواهان به خدمت گرفتن اوست اما او ترجیح می دهد که در اسپانیا بماند.
آینده پویج اما به راکیتیچ و آلنیا بستگی دارد. بسیاری معتقد هستند که او برای نشان دادن قابلیت هایش نیاز به بازی کردن دارد؛ اتفاقی که در بارسلونا کم تر رخ می دهد. در صورت جدایی راکیتیچ و آلنیا، او می تواند به عنوان یار ذخیره در تیم اصلی به کار گرفته شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.