فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا اعلام کرد که دوست دارد فوتبالش را در کشور خودش به پایان ببرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا در جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرد که دوست دارد فوتبالش را در کشور خودش به پایان ببرد.

کاپیتان بارسلونا در مصاحبه با شبکه «tycsports» آرژانتین گفت: من بازی در لیگ آرژانتین را دوست دارم چون همیشه وقتی برای تماشای بازی‌های لیگ کشورم می‌روم، هواداران را از پیر و جوان تماشا می‌کنم که با شوق و ذوق به ورزشگاه آمده‌اند.

وی افزود: همچنان که در اسپانیا بازی در ال کلاسیکو هیجان انگیز است، در آرژانتین تمام بازی‌ها دیوانه‌وار است و هواداران از شما انتظار درخشش در تمام بازی‌ها را دارند. در ال کلاسیکو وقتی شما می‌بازید یه مدت یک هفته نمی‌توانیم از خانه بیرون برویم اما در آرژانتین در تمام بازی‌ها چنین فضایی حاکم است.

فوق ستاره آبی اناری‌ها در پایان درباره احتمال حضورش در لیگ آرژانتین و به خصوص در تیم اول دوران فوتبالی‌اش یعنی باشگاه نیوولز اولد بویز گفت: من همیشه می‌گویم که نمی‌خواهم بارسلونا را ترک کنم اما آرزوی بازی دوباره برای نیوولز اولد بویز را دارم. نمی‌دانم در آینده چه اتفاقی می‌افتد یعنی به آرژانتین می‌روم یا نه چون خانواده‌ام دوست دارند در بارسلونا بمانم و باید آنها را اول راضی کنم. من برای رفتن به آرژانتین باید همسر و پسرانم را راضی کنم و برای این کار تلاش خواهم کرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.