به نظر می رسد ژوزه مورینیو ترجیح می دهد بین رئال مادرید و ارسنال، دوباره راهی لیگ برتر شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حدود یک سال است که ژوزه مورینیو هدایت هیچ تیمی را بر عهده ندارد و در این مدت هر تیمی وارد بحران شده، از این سرمربی پرافتخار پرتغالی به عنوان یکی از نامزدهای هدایت آن تیم در رسانه ها نام برده شده است.

امروز نشریات انگلیس خبر از قرار ملاقات مدیران آرسنال برای توافق با ژوزه مورینیو داده اند. اونای امری در هفته های اخیر عملکرد خوبی در این تیم نداشته و هواداران آرسنال خواهان برکناری این سرمربی اسپانیایی شده اند. همچنین در ماه های اخیر بارها اخباری در مورد احتمال بازگشت ژوزه مورینیو به رئال مادرید در صورت جدایی زین الدن زیدان نیز مطرح شده و به نظر می رسد یکی از این تیم دو تیم، مقصد بعدب سرمربی پرتغالی لقب گیرد.

اما نشریه تایمز در گزارشی مدعی شد بین این دو تیم، انتخاب ژوزه مورینیو آرسنال خواهد بود. او احساس می کند بعد از اخراج از منچستریونایتد کاری ناتمام در لیگ برتر دارد و می خواهد با کسب موفقیت با آرسنال، یک بار دیگر توانایی های خود در جزیره را به اثبات برساند.

همچنین نزدیکان ژوزه مورینیو به وی توصیه کرده اند که در آرسنال احتمالا زمان بیشتری به وی داده می شود و او از حمایت بیشتری برخوردار خواهد بود؛ بدین ترتیب به نظر می رسد شانس حضور ژوزه مورینیو روی نیمکت آرسنال بیش از دیگر تیم ها باشد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.