ستاره فرانسوی میلیونرها اگرچه دو سال پیش فرصت پیوستن به کهکشانی‌ها را از دست داد، اما هنوز رؤیای بازی در برنابئو را در سر دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

وادیو واسیلیف، نایب رئیس پیشین موناکو فاش کرد که کیلیان امباپه، مهاجم فرانسوی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن دوست دارد برای رئال مادرید بازی کند.

واسیلیف در دوران کاری‌اش در موناکو با امباپه که پیش از پیوستن به PSG برای سفیدوقرمزپوشان مونت‌کارلو توپ می‌زد، رابطه خوبی داشت. او اعتراف کرد امباپه سال ۲۰۱۷ پیش از دریافت پیشنهاد از رئال مادرید برای پیوستن به این تیم وسوسه شده بود، اما در نهایت بنا به دلایلی تصمیم گرفت به پاری‌سن ژرمن ملحق شود.

نایب رئیس سابق باشگاه موناکو در گفتگویی اظهار داشت: یادم است که امباپه به من گفت؛ «وادیم، درونم حسی است که می‌گوید هنوز برای رفتنم به فوتبال اسپانیا زود است. من فقط یک سال در کشورم بازی کرده‌ام. من پاریسی هستم و نمی‌خواهم کشورم را اینطوری ترک کنم. می‌خواهم در فوتبال فرانسه به بازیکنی بزرگ تبدیل شوم. احساسم می‌گوید که رئال مادرید منتظر من خواهد ماند».

واسیلیف که رابطه خود را با امباپه حفظ کرده است، درباره این ستاره جوان می‌گوید: او هنوز همان کیلیانی است که در موناکو می‌شناختم. او اعتماد به نفس کسب کرده، قدرتمند و بازیکن پخته‌تر شده، اما اگر بازی نکند احساس بدی به او دست می‌دهد.

نایب رئیس سابق موناکو گفت: رئال مادرید یک بار دیگر برای جذب امباپه دست به کار خواهد شد و در برنابئو همه نگاه‌ها به او دوخته خواهد شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.