به گزارش دیلی‌میل، رئال مادرید از هم‌اکنون تلاش خود را برای جذب جیدون سانچو، ستاره انگلیسی دورتموند آغاز کرده و این برای باشگاه منچستریونایتد که خواهان او است خبر بدی خواهد بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

روزنامه انگلیسی دیلی‌میل گزارش داد که رئال مادرید که پیش از این هم از تمایل خود برای به خدمت گرفتن جیدون سانچو، پدیده انگلیسی بوروسیا دورتموند پرده برداشته، ولی موفق به خرید او نشده بود، بار دیگر تلاش برای جذب این پدیده جوان انگلیسی را آغاز کرده و این بار به ادعای دیلی میل، دورتموند حاضر است سانچو را با قیمتی بالاتر از 100 میلیون پوند به فروش برساند.

رئال مادرید در گذشته زمانی که سانچو قصد ترک سیتی را داشت برای جذب او اقدام کرده بود. باشگاه بزرگ اسپانیایی حالا مصمم است که تابستان آینده این ستاره 19ساله را به برنابئو منتقل کند. سانچو از سال 2017 که به دورتموند پیوسته موفق شده نام خود را به عنوان یکی از بهترین استعدادهای جوان فوتبال اروپا مطرح کند.

دورتموند این روزها می‌داند که این آخرین فصل حضور سانچو در سیگنال ایدونا پارک خواهد بود. اما دورتموندی‌ها قصد ندارند ستاره انگلیسی‌شان را ارزان از دست بدهند و کمترین قیمتی که برای او در نظر دارند 100 میلیون پوند است.

باشگاهی که از اخبار عزم رئال مادرید برای جذب سانچو از همه بیشتر ناراحت خواهد شد منچستریونایتد است که در ماه‌های اخیر به اشکال مختلف اعلام کرده که یکی از برنامه‌های مهمش به خدمت گرفتن این ستاره  انگلیسی خواهد بود. بعید است در صورت ورود رئال مادرید به این رقابت، یونایتد بتواند با غول اسپانیایی رقابت کند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.