پپ گواردیولا، سرمربی سیتی موضع خود در مورد سادیو مانه، ستاره سنگالی لیورپول را تعدیل کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در آستانه دیدار حساس سیتی مقابل لیورپول در لیگ برتر، چندی قبل پپ گواردیولا سادیو مانه را به شبیه سازی متهم کرد. اما حالا و در نشست خبری بازی فردا شب سیتی در لیگ قهرمانان مقابل آتالانتا، گواردیولا موفقیت های لیورپول را به دلی شایستگی آنها دانسته و مدعی شد وی نگفته سادیو مانه شبیه سازی می کند.

دیدار برابر آتالانتا: من امیدوارم هر چه سریعتر ممکن است صعود خود را قطعی کنیم. به فکر استفاده از روش چرخشی نیستم و من بازی به بازی پیش می روم. پیروزی در بازی فردا بدان معناست که ما یک سال دیگر به مرحله حذفی راه می یابیم و این فوق العاده است، اما اگر پیروز نشویم هم دیدار با شاختار و دینامو زاگرب باقی مانده است.

ممکن است قبل از مسابقه بازی خطراتی وجود داشت، اما حالا بازیکنان دقیقا می دانند چه چیزی در انتظار آنها خواهد بود. در نیمه اول بازی رفت شرایط بازی کاملا مساوی بود.ما به بهترین شکل ممکن آماده شده ایم و می دانیم که بازی های خارج از خانه در اروپا همیشه دشوار است.

مصاحبه اخیر در مورد سادیو مانه: پسر و دختر من همیشه وقتی لیورپول در دقایق آخر پیروز می شوند می گویند لیورپول خوش شانس است، اما من چنین حسی ندارم. کاری که لیورپول در این فصل و فصل گذشته بارها انجام داده است، به این دلیل است که آنها این کیفیتی باورنکردنی دارند و تا لحظه آخر مبارزه می کنند.

به همین دلیل به بازیکنانم، نه فقط پسر و دخترم گفتم که لیورپول خوش شانس نیست. من هرگز معتقد نیستم که سادیو مانه شبیه سازی می کند، اما از گل دقیقه پایانی آنها برابر لستر تعجب کردم. حتی با این وجود، داور و VAR اعلام پنالتی کردند، شاید من اشتباه کنم اما معتقدم پنالتی نبود.

بازسازی احتمالی سن سیرو: چیزهایی در این مورد شنیده ام. سن سیرو یک استادیوم افسانه ای در اروپا و سراسر جهان بوده و مکان ویژه ای برای فوتبال بازی کردن است. اگر آنها تصمیم به تغییر بگیرند، من مطمئن هستم که به نفع اینتر و میلان خواهند بود، اما من چیزی بیشتر از این نمی دانم.

احتمال مربیگری در ایتالیا: نمی دانم، من در منچسترسیتی خوشحالم.

صحبت یورگن کلوپ در مورد توجه بیش از حد گواردیولا به سیتی: نمی دانم کلوپ چه گفته و صحبت های وی را نشنیده ام.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.