سرمربی تیم فوتبال بارسلونا پس از تساوی خانگی مقابل اسلاویاپراگ در لیگ قهرمانان اروپا به هواداران تیمش برای مطالبه نتایج بهتر حق داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال بارسلونا دومین بازی بدون برد متوالی خودش را شب گذشته (سه شنبه) در دیداری خانگی از هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا مقابل اسلاویاپراگ به ثبت رساند. بارسلونا که شنبه شب در هفته لالیگا در خانه لوانته بازی یک بر صفر برده را 3 بر یک باخت، شب گذشته مقابل نماینده جمهوری چک به تساوی بدون گل رضایت داد تا نارضایتی هوادارانش دو چندان شود و آنها را مجاب کند برای نشان دادن اعتراض خود در طول مسابقه شروع به سوت زدن کنند.

ارنستو والورده که تساوی خانگی تیمش، کار آن را برای صدرنشین ماندن و حتی صعود از گروه خود سخت کرد، پس از بازی به خبرنگاران گفت: اینکه هواداران از ما توقع کسب نتایجی بهتر از این را داشته باشند کاملاً طبیعی است. شما همیشه دوست دارید برنده باشید. امروز هم واقعیت این بود که ما در زمینه استفاده از موقعیت‌های‌مان عملکرد خوبی نداشتیم و با وجود فرصت‌های مسلم گلزنی نتوانستیم از آنها بهره ببریم. حریف، بدون ایجاد هیچ موقعیت مسلم گلزنی، وقتی صاحب توپ می‌شد برای ما مشکل ایجاد می‌کند چون ضدحملاتش بسیار سرعتی بود. مشکل کار ما این بود که نمی‌توانستیم از سلطه‌ای که بر بازی داشتیم برای رسیدن به گل استفاده کنیم.

والورده با اعتراف به افزایش فشار روی تیمش ادامه داد: ما چند روز قبل هم مقابل لوانته باختیم و درک می‌کنیم که آن شب هم بهترین بازی‌مان را ارائه نکردیم. امشب هم همین اتفاق افتاد. ما دو بازی نه چندان جالب انجام داده‌ایم و می‌دانیم که فشار زیادی روی تیم قرار دارد که باید از آن خلاص شود. سه روز پیش ما در وضعیتی فوق‌العاده بودیم و سه روز بعد به نظر می‌رسد که وارد بحران شده‌ایم. با این حال معنای این اتفاق آن است که سه روز دیگر هم ممکن است ما بتوانیم اوضاع را تغییر دهیم.

جوردی آلبا دفاع چپ بارسلونا به دلیل احساس درد مجبور به ترک میدان شد و سرخی روبرتو جای او را گرفت. به این ترتیب نلسون سمدو به سمت چپ خط دفاعی رفت و این در حالی بود که جونیور فیرپو از روی سکوها بازی را تماشا می‌کرد.

والورده درباره این موضوع هم عنوان کرد: جوردی از ناحیه همسترینگ مشکل داشت و باید دید که نظر پزشکان درباره او چیست. من همیشه یک دفاع کناری روی نیمکت دارم. در بازی قبلی جوردی روی نیمکت بود و امشب سرخی که توان بازی در هر دو سمت خط دفاعی را دارد. ما روی جونیور هم حساب می‌کنیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.