ویرژیل فن دایک، مدافع هلندی لیورپول تاکید کرد آنها هراسی از هیچ رقیبی ندارند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

لیورپول امشب در دیداری حساس و سرنوشت ساز در لیگ برتر به مصاف منچسترسیتی خواهد رفت و برخی معتقدند با توجه به فاصله شش امتیازی آنها با سیتی رده دومی، تساوی نیز به سود لیورپول خواهد بود. اما ویرژیل فن دایک مدعی شد آنها در همه بازی ها برای کسب سه امتیاز وارد زمین می شوند.

ویرژیل فن دایک گفت: "ما اصلا به تساوی فکر نمی کنیم و در هر دیداری که به میدان می رویم به دنبال کسب پیروزی هستیم و البته سیتی نیز چنین هدفی دارد. من هیچ ترسی ندارم و وقتی به زمین می روید باید ترس را از خود دور کنید. ما می دانیم که از کیفیت لازم برای غلبه بر سیتی برخورداریم، اما باید بهترین عملکرد خود را ارائه دهیم و من امیدوارم در تمام طول 90 دقیقه مقابل سیتی در بهترین شرایط خود قرار داشته باشیم.

تجربه زیادی در سال گذشته کسب کردیم، قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و نزدیک شدن فتح به لیگ برتر را تجربه کردیم و این اتفاقات شرایط را به سود ما ساخته است. قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا شما را به اوج می رساند اما سرمربی، کادر فنی و همه بازیکنان می خواهیم دوباره این روند را تکرار کنیم و می دانیم که دیگر رقبا نیز چنین هدفی دارند.

همه می دانیم کسب قهرمانی چقدر دشوار است، اما رسیدن به این هدف در دستور کار ماست و باید دید در پایان فصل چه اتفاقاتی رقم می خورد. اگر امسال هم موفق نشویم، سال بعد دوباره برای این هدف تلاش خواهیم کرد."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.